KONST / Litografier / Grafiskt blad 13442310
*
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
350 kr
Sista tid för bud online:
måndag 31 augusti 2020
kl 18:12:19
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
27/8 20:14:30
1
300 kr
31/8 11:48:30
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37
-
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45
*
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Läs mer om Valeria Montti Colque
nr 1344 2310
Valeria Montti Colque
(f. 1978), Sverige
Grafiskt blad, Valeria I. Signerad, numrerad 91/165. Motivet: 40x54 cm
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 800 kr |
Såld: | 350 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 31 augusti 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
27/8 20:14:30 | 1 | 300 kr |
31/8 11:48:30 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Valeria Montti Colque
Valeria Montti Colque, svensk bildkonstnär född 1978.Läs mer om Valeria Montti Colque
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafiskt blad kvinnlig konstnär kvinnliga konstnärer litografier svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige valeria i valeria montti colque
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:37 -
8372 Färglitografi
Åke Westin "Havet". Signerad, numrerad 42/350. Fär..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 19:21 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:35 -
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
20 maj kl 20:45